Останні новини
15 січня вінничани попрощались із ветераном АТО
15 січня вінничани попрощались із ветераном АТО
15:42, 15 січ.
Вінничани попрощались із 49-річним ветераном АТО Леонідом Міщуком. Леонід Міщук служив в реактивному артилерійському полку Збройних Сил України. Додому зі служби повернувся півроку тому. За попередньою інформацією, він потрапив до лікарні з гострою алергічною реакцією, яка спричинила кому. У непритомному стані пробув 15 днів. Чоловік помер у суботу, 12 січня.

На Донеччину повезуть допомогу зібрану у Вінницькій області.

12:24, 16 січ.
В рамках проекту «Книга добра» кілька вінницьких шкіл, громадські організації міста та Шаргородського району збирали подарунки до свят для дітей зі сходу. Вантаж мають доправити туди на Водохреще. Повезе допомогу на Схід волонтерка із Шаргородського району Валентина Вельган. До зібраного у Вінниці жінка долучає те що приготувала на Шаргородщині від яблук до млинців та вареників.

Виставку "Етнопростір" презентували у Вінниці

10:30, 16 січ.
Кераміка, живопис, рушники, скатертини та інші предмети декоративно-ужиткового мистецтва. Понад 100 творів з фондів обласного краєзнавчого музею 19-20 сторіччя представили на виставці «Етнопростір», яку приурочили до Дня Соборності України. Розширили експозицію «Етнопростору» і роботи з приватного зібрання етнографа та науковця Віктора Косаківського. Він представив на виставці понад 70 виробів ткацтва, які колекціонував впродовж життя.

Свято гумору і сатири у Калинівці

10:48, 15 січ.
З щедрівками, жартами і народними гуляннями відзначили свято гумору і сатири, присвячене поету-гумористу Степану Руданському. Доки зі сцени глядачів розважали поети, читці та колективи художньої самодіяльності, виставку експонатів презентували близько десяти територіальних громад району.

Більше новин