Після перемоги відгуляє весілля брата і обвінчається з дружиною, — Сергій Лукащук в інтерв’ю для Суспільне Вінниця

Після перемоги відгуляє весілля брата і обвінчається з дружиною, — Сергій Лукащук в інтерв’ю для Суспільне Вінниця

2 сер. 2022

Сергій Лукащук захищає Україну з 2014-го. Дебальцеве, Станиця Луганська, підірвався на міні, коли вів товаришів бойовим маршрутом, зараз чекає протезування і хоче повернутись у свій підрозділ. Журналістка Суспільного  у Вінниці Ольга Ціпсанова записала інтерв’ю з воїном для міжрегіонального марафону «Суспільне. Спротив».  Відео розмови також  можна переглянути на сайті Вінницької філії Суспільного.

Сергій каже, що ще у 2014 хотів стати новим поколінням військових, саме тому пішов добровольцем на фронт, розповідає про свій бій і цінує підтримку родини.

«24 лютого, коли почалось повномасштабне вторгнення, я без роздумів одягнув форму, поцілував дружину, доцю і пішов знову захищати країну, — згадує Сергій Лукащук. — Я йшов на війну і я усвідомлював, що може трапитися. Я був готовий до цього… Немає нічого страшного, що поки без ніг. Але вони будуть…».

Після перемоги — відгуляє весілля брата і обвінчається з дружиною. І буде розвивати країну, бо вона того варта. 

Нагадаємо, інтерв’ю філій Суспільного на телебаченні транслюють у міжрегіональному марафоні «Суспільне. Спротив», щобудня вранці з 7:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 21:00 на регіональних телеканалах Суспільного

  Читайте також: «Історія є окремим фронтом», — Богдан Галайко в інтерв’ю для Суспільне Вінниця

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

У Вінницькій області це телеканал Суспільне Вінниця, Українське Радіо Вінниця та діджитал-платформи.

Оперативні новини від Суспільне Вінниця — на сайті Суспільне | Новини та у соцмережах: