депутат Іван Спориш

23 лис. 19:45


 

Тема : Народний депутат Іван Спориш .

 Ведуча : Світлана Бондар

Гість: народний депутат Іван Спориш.

У програмі « Виборчий округ» народний депутат Іван Спориш, від виборчого округу № 17 розповів, як розподіляв виділених 2017 року 24,4 млн грн державних субвенцій між районами округу. Загалом гроші спрямовані на ремонти та придбання медичного обладнання ЦРЛ і заміну вікон у школах.

Стосовно його передвиборчого меседжу щодо відродження сіл, народний депутат вважає, що у цьому має бути зацікавлений інвестор, а селяни мають висувати вимоги до нього і щодо розширення робочих місць, і щодо соціального захисту. Однак і держава не має бути осторонь.

На запитання від журналіста: Чому Іван Спориш потрапив до чорного списку «кнопкодавців» ГР «Чесно» відповів: « Я від Вас вперше чую, що Спориш- кнопкодавець. Да, дійсно, можливо коли не встиг мій сусід, а коло мене сидить Іван Мельничук, добігти до крісла і він кричить «Нажми за мене !». Ну може це було раз, аж два. Я ніколи не кнопкодавив і за когось не голосував.

 

Народний депутат також відповідав на питання експертів, щодо його роботи в Комітеті ВРУ з питань молодіжної політики, туризму і спорту та виборців, щодо роботи на окрузі.

 

 

 

 

Інші випуски
Більше відео