UA: ВІННИЦЯ запускає новий сайт

UA: ВІННИЦЯ запускає новий сайт

10 січ. 2019

Суспільне у регіонах поширює свою присутність у діджитал просторі. Упродовж двох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу. Зараз сайт UA: ВІННИЦЯ відкритий для користувачів мережі.
На новому сайті Вінницької філії Суспільного є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка “Онлайн”, де можна дивитися програми телеканалу наживо.
Окремий розділ цифрової платформи присвячений новинам регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки оновленого сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю зі Суспільним мовленням.
У майбутньому на сайті з’являться ще й розділи з проектами UA: Українське радіо Вінниця.
«Новини і проекти UA: ВІННИЦЯ відтепер стануть частиною спільної діджитал платформи Суспільного. Новий цифровий ресурс має стати ефективним каналом комунікації і інструментом, що просуватиме контент радіо і телебачення. Нас буде легко ідентифікувати, і зручно поділитись новинами чи програмами про події у регіоні з друзями», - каже продюсер Вінницької філії Суспільного Віктор Мозалевський.

Наразі відкрито сайти дев’яти філій Суспільного. Сайти інших філій ще тестують та готують до запуску.


«Ми плануємо й надалі посилювати присутність Суспільного у діджитал. Так суспільний мовник стає більш доступним, адже інтернет-платформи дозволять і зручно переглядати передачі будь-де і будь-коли, і легко знаходити потрібні новини свого регіону”, — сказав голова правління ПАТ “НСТУ” Зураб Аласанія.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.