«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ВІННИЦЯ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ВІННИЦЯ

21 вер. 2020

21 вересня на UA: ВІННИЦЯ і всіх регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Цей проєкт направлений не лише на висвітлення, а й на пояснення всіх процесів, що відбуваються у області. Це нова філософія подачі інформації - сюжет і його обговорення з експертом у студії. Маємо більше аналітики, готуємо конкретні питання і хочемо отримати конкретні відповіді від експертів», — зазначає продюсер Вінницької філії Суспільного Віктор Мозалевський.

Аналітику від журналістів Суспільного Вінниці та обговорення з місцевими експертами об’єднають у прямоефірний студії UA: ВІННИЦЯ. 

«Новий формат це у першу чергу тісна співпраця усієї регіональної команди — кореспонденти новин і редактори «Теми дня» разом працюють, щоб роз’яснити аудиторії, що відбувається і який це матиме вплив на життя кожного жителя регіону. У «Сьогодні. Головне» ми можемо детально розібрати конкретну проблему, побачити наскільки вона є характерною для області, стати майданчиком для діалогу». — коментує шефредакторка новин UA: ВІННИЦЯ Ірина Вдовиченко.

За словами керівника проєкту «Тема дня» Олександра Василишина, для успішної реалізації нової прямоефірної програми, важливою є готовність експертів долучитись до оперативного обговорення головних подій дня, відкритість до  діалогу з ведучими і глядачами.

«Сенс експертів в студії «Сьогодні.Головне» - не струшувати повітря зайвими словами, а - дати адекватну і об’єктивну відповідь на запитання, які формулюють ведучі. Експерт, як носій фахових знань, допомагає зрозуміти подію, яка інформація правдива, яка — ні; його думка обов’язково повинна бути в матеріалі, де йдеться про конфлікт. Водночас, експерт — це лише помічник для ведучих в студії: чим детальніший і точніший запит - тим зрозумілішою буде відповідь», — каже Олександр Василишин.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.