Як країна святкує День Незалежності — дивіться у «Ранку на Суспільному» в ефірі UA: ВІННИЦЯ

Як країна святкує День Незалежності — дивіться у «Ранку на Суспільному» в ефірі UA: ВІННИЦЯ

20 сер. 2020

24 серпня у прямому ефірі проєкту «Ранок на Суспільному» — історії про те, як святкують День Незалежності у різних куточках України. Проєкт виходить щобудня на всіх регіональних телеканалах Суспільного, зокрема й на UA: ВІННИЦЯ, з 6:30 до 9:00.

Як розповіла шефредакторка проєкту «Ранок на Суспільному» Наталка Волянюк, команда готує особливі рубрики та включення. У студії працюватимуть Олесь Гарджук та Оля Топольницька. Інша пара ведучих шоу увімкнуться наживо з міст, де вони народилися: Олександр Єльцов — із Хмельницького, Антоніна Антоша — із міста Конотоп (Сумська область). Спеціальні кореспонденти «Ранку на Суспільному» теж вийдуть на живий зв’язок зі студією та розкажуть, як святкують День Незалежності України в інших областях. Заплановано розповісти і про те, як відзначають цей день національні меншини та українська діаспора.

«У київській студії проєкту на День Незалежності не буде жодного гостя. Усі спікери включатимуться із регіонів. Відомі волонтери, славні своїми традиціями родини, активні люди, які творять історію свого міста щодня — з ними у святковий ефір вийдуть наживо кореспонденти регіональних філій. Тож, ми покажемо як уся Україна відзначає цей день — і у великих містах, і в маленьких селах», — каже шефредакторка проєкту «Ранок на Суспільному» Наталка Волянюк.

Вінницька кореспондентка Ольга Ціпсанова на ранок 24 серпня запланувала розмову з організатором Велопараду у вишиванках Олександром Царевським. Він розповість про велорух у Вінниці і традиції святкування Дня Незалежності велоспільнотою.

Крім цього, команди регіональних філій підготували тематичні спецпроєкти «Вільні», «Некревні» та «Ми перейшли», телепрем’єра яких відбудеться у ранковому шоу.

Нагадаємо, дивитися онлайн телеканал UA: ВІННИЦЯ можна на сайті vn.suspilne.media. Архів телепрограм — на ютуб-каналі Вінницького Суспільного.