Суспільне радіо відтепер в онлайн доступі і на сайті UA: ВІННИЦЯ

Суспільне радіо відтепер в онлайн доступі і на сайті UA: ВІННИЦЯ

9 лип. 2019

З 8 липня на сайті UA: ВІННИЦЯ, як і на всіх сайтах регіональних філій Суспільного мовника України, почала діяти онлайн трансляція радіо. Теле- та радіозастосунки доступні у вкладках онлайн. Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми, спільні для всієї мережі радіо, та програми UA: Українське радіо Вінниця.

 

"Не секрет, що мережа радіоредакцій — це унікальна конкурентна перевага саме Суспільного радіо. Оскільки наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в ефір передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню", — коментує генеральний продюсер Суспільного радіо Дмитро Хоркін.

 

Поява онлайн вкладки на сайті UA: ВІННИЦЯ – це ще одна можливість тримати слухачів UA: Українського радіо Вінниця в курсі всіх подій, які відбуваються в регіоні, - каже продюсерка UA: Українське радіо Вінниця Юлія Шипунова. - Всі програми та прямі ефіри доступні вінничанам в будь-якій частині області, незалежно від наявності радіоприймача. Ми розширимо аудиторію і станемо ще ближчими до людей”.

 

Раніше UA: Українське радіо Вінниця можна було слухати на хвилях FM, сторінці соцмережі Facebook або на сайті UA: Українське радіо.

Відтепер регіональне радіо доступне онлайн також на сайті UA: ВІННИЦЯ.