Суспільне Вінниця покаже Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді

Суспільне Вінниця покаже Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді

13 лип. 2023

З 12 по 16 липня у фінському місті Еспоо проходитиме Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів віком до 23 років. Трансляції всіх змагальних днів дивіться на сайті Суспільне Спорт, а змагання на вихідні (15 та 16 липня) також транслюватимуть місцеві канали Суспільного Мовлення (це Суспільне Черкаси, Суспільне Кропивницький, Суспільне Хмельницький, Суспільне Вінниця та інші).

Читайте також: Телеканал Суспільне Спорт презентують восени

На сайті Суспільне Спорт трансляція доступна за посиланням. Графік трансляцій:

На цьогорічний турнір збірна України заявила 41 спортсмена. Серед українських атлетів є чемпіони останнього молодіжного Чемпіонату Європи 2021 року — Михайло Кохан (метання молота) та Артур Фельфнер (метання списа). Загалом на останньому молодіжному Євро українці здобули три медалі (два золота й одну бронзу).

Ексклюзивні трансляції — на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне СпортРадіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні новини від Суспільне Вінниця — на сайті Суспільне | Новини та у соцмережах: