Чому не під санкціями олігарх рф, що поставляє сталь для ядерної зброї — розслідування «Схем» на Суспільне Вінниця

Чому не під санкціями олігарх рф, що поставляє сталь для ядерної зброї — розслідування «Схем» на Суспільне Вінниця

23 вер. 2022

23 вересня о 17:50 дивіться на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення* новий випуск проєкту «Схеми: корупція в деталях». Розслідування вийде в межах вечірнього міжрегіонального ефіру «Суспільне. Спротив».

Журналісти-розслідувачі Радіо Свобода встановили, що корпорація найбагатшого олігарха рф Володимира Лісіна з 2014 року постачала сталь підприємствам-розробникам російської ядерної зброї. Водночас сам Лісін може безперешкодно вести бізнес та відпочивати на своїх французьких віллах, які відшукали «Схеми». Як виявилося, ані США, Британія і Євросоюз, ані Україна досі не застосували щодо нього санкції, на відміну від інших великих бізнесменів росії. Чому так сталося — дивіться у розслідуванні. 

Читайте також: «Кримське питання»: «правосуддя» в окупації та незаконна мобілізація

Онлайн дивитися «Суспільне. Спротив» можна на сайтах телеканалів і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив» виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. 

Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Програма «Схеми: корупція в деталях» є проєктом Радіо Свобода, яка багато років поспіль робить розслідування та аналітику політичної корупції. 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії (Суспільне Чернівці, Суспільне ОдесаСуспільне ВінницяСуспільне Львів тощо). Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Оперативні новини про Вінниччину — на платформах: 

Крім Суспільне Крим та Суспільне Донбас.