UA: ВІННИЦЯ  інформуватиме про те, як триває голосування на Вінниччині

UA: ВІННИЦЯ інформуватиме про те, як триває голосування на Вінниччині

29 бер. 2019

31 березня — вибори Президента України. Інформаційна служба UA: ВІННИЦЯ готує чотири спецвипуски новин: на телеканалі — о 13:30 та 19:00, на Українському радіо Вінниця — о 12:10 та 17:10. О 19:15 — спецефір ток-шоу “Тема дня”.

Журналісти Вінницького Суспільного впродовж дня робитимуть включення в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ та загальнонаціональний ефір Українського радіо. Кореспонденти оперативно повідомлятимуть глядачів та слухачів про те, як триває голосування у Вінницькій області.

О 19:30 на UA: ПЕРШИЙ, UA: ВІННИЦЯ та всіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроект “Зворотний відлік: Ніч виборів”. Це п’ять з половиною годин прямого ефіру із включеннями з регіонів та обговореннями голосування українців у київській студії. Ведучі Павло Казарін та Мирослава Барчук озвучать перші результати екзит-полів одразу після закриття виборчих дільниць о 20:00.

Це спільний проект Суспільного, Радіо Свободи та Голосу Америки.

Якщо ви стали свідком надзвичайної події у Вінниці чи області або маєте важливу інформацію, діліться нею з журналістами Суспільного:

  • 0 (432) 55 29 75 — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • 0 (67) 789 38 79 — написати у Viber;
  • news.vinnytsia@suspilne.media— відправити e-mail;
  • у Messenger через Facеbook.