Життя блокадного Чернігова — Суспільне покаже виставу «Тиловий Що?Денник»

Життя блокадного Чернігова — Суспільне покаже виставу «Тиловий Що?Денник»

28 чер. 2022

28 червня о 23:00 в ефірі телеканалу Суспільне Вінниця та всіх регіональних телеканалів Суспільного (крім Суспільне Донбас та Суспільне Крим) вийде телеверсія вистави «Тиловий Що?Денник» Чернігівського обласного молодіжного театру. Творче дійство створили на основі текстів, які зібрали волонтери і творча молодь блокадного Чернігова.

Читайте також: Концерт, документальні фільми та ексклюзивні інтерв’ю — День Конституції на Суспільному

Тексти записували на блокпостах, у чергах, серед військових. Автори намагалися показати стан суспільства та окремих людей, що перебувають в епіцентрі зламу часів.

 

«Рекомендую подивитися цю виставу, аби зрозуміти людей, які жили без світла, без води, у сховищах: що вони думають, що відчувають. Мені здається, що трупі Молодіжного театру вдалося передати те, що вони так само пережили, перебуваючи у блокадному Чернігові. Тому всіх запрошую до перегляду, попри пізній час. Приділіть увагу цій виставі!» 一 говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Читайте також: Прапор Чернігівщини продали на аукціоні за 200 тисяч гривень

Дивитися виставу онлайн можна буде на сайтах регіональних філій.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Вінницькій області це телеканал Суспільне ВінницяУкраїнське Радіо Вінниця та діджитал-платформи.

Оперативні новини від Суспільне Вінниця — на сайті Суспільне | Новини та у соцмережах: