Другий сезон #Звітів_наживо стартує в ефірі UA: ВІННИЦЯ

Другий сезон #Звітів_наживо стартує в ефірі UA: ВІННИЦЯ

27 лют. 2019

З 28 лютого розпочинається новий сезон програми звітування місцевої влади в ефірі філій Суспільного — #Звіти_наживо. Це загальнонаціональний проект UA: Суспільне мовлення і Громадського руху ЧЕСНО. Головними завданнями проекту є аналіз діяльності місцевої влади.

Проект було запущено у березні 2018 року. У новому сезоні у 2019 році заплановано 11 прямоефірних випусків на 23 регіональних телеканалах, загалом — 253 програми. Цього року програма в ефір виходитиме з новим графічним оформленням, по четвергам. Філії визначатимуть тему програми та спікера звіту, орієнтуючись на інформаційний запит регіону.

Ми оновили #Звіти_наживо, врахувавши досвід роботи усіх регіональних команд. У кожній філії окремо вирішуватимуть, яка тема для мешканців області цього місяця найбільш актуальна. Особливу увагу плануємо приділити правоохоронним органам. Також у програми змінилася графіка — вона стала більш сучасною і лаконічною. Ми бачимо у цьому проекті великих потенціал: такі звіти мають стати вагомим інструментом регулярного контролю місцевої влади, налагодження діалогу громадян із чиновниками ”, каже генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Разом з гостями та експертами журналісти Суспільного шукатимуть відповіді на питання, що турбують мешканців краю: куди витрачаються кошти з місцевих бюджетів або наскільки відкритими є суди, митниці, прокуратури, тощо.

«2018-го на UA: Вінниця вийшли всі заплановані випуски #Звітів_наживо, - розказує продюсер Вінницької філії Суспільного Віктор Мозалевський, - цього року особливу увагу звертатимемо на об’єднання територіальних громад, зокрема зміни до перспективного плану об’єднання ОТГ регіону (відповідно до цих змін, об’єднання має охопити 100% території області). Промоніторимо роботу правоохоронних органів та запитаємо про розкриття резонансних справ. Оскільки Вінниччина це аграрний регіон, у звітах говоритимемо і про використання земель запасу, розрахунок із власниками паїв та контроль за дотриманням сівозмін. Плануємо дослідити теми пов’язані з екологією. Робота над проектом минулого року дозволила нам розширити базу експертів, налагодити зворотний зв’язок з глядачами і користувачами соцмереж. Цього року зробимо акцент на посткомунікації.»

Уже цієї п’ятниці, 1 березня, о 19: 20, у прямому ефірі на UA: ВІННИЦЯ голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник прозвітує про роботу місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад, цільові обласні програми, обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, боротьбу із системними прогульниками і кнопкодавством у сесійній залі, електронні петиції.

Онлайн-трансляці
я #Звітів_наживо буде доступна на сторінці UA: ВІННИЦЯ у Facebооk або на сайті філії.Нагадаємо, з 26 лютого стартував новий суспільно-політичний проект "Дебати" на телеканалах "Центральний канал", UA: ЛЬВІВ, UA: ХАРКІВ, "51 канал" (Дніпро), "Запоріжжя" та "Миколаїв". Метою проекту є прищеплення культури дебатів — уміння вирішувати конфлікти в конструктивній дискусії, аргументовано доносити власну позицію.