Профілактика грипу. Музична еліта Вінниччини

3 лют. 7:00


2 лютого у Вінниці відбувся вечір пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьма Скрябін), який загинув в автокатастрофі 5 років тому. Гурт "Мій дотик" брав участь у заході, адже переспівує "Скрябіна". Про свою творчість, колектив, плани на майбутнє та, зокрема, про вплив пісень Андрія Кузьменка розповідали у студії ранкового шоу "Новий день" Анна Матвєєва і Тарас Опалюк.

А ось про профілактику грипу, епідеміологічну ситуацію на Вінниччині загалом та чи готова область до коронавірусу, у студії ранкового шоу розповідала заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Надія Марусяк.

А про ососбливість гри на гобої у студії ранкового шоу розповідав викладач Вінницького коледжу і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича з класу гобоя і фагота Yaroslav Fiskov. Про своє захоплення гобоєм і про творчу діяльність загалом розповідала Софія Яковишенко. Також разом із Євгенієм Поліщуком і Романом Шкуропатом продемонстрували, як гобой поєднується з фаготом. Цікаво, що у 1989-му році гобой потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найскладніший музичний інструмент.

Інші випуски
Більше відео