На телеканалі UA: ВІННИЦЯ транслюватимуть молебень із нагоди 1032-ї річниці хрещення Руси-України

На телеканалі UA: ВІННИЦЯ транслюватимуть молебень із нагоди 1032-ї річниці хрещення Руси-України

23 лип. 2020

У вівторок, 28 липня, загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ покажуть богослужіння з нагоди Дня хрещення Київської Руси-України. Службу очолить митрополит Православної церкви України Епіфаній. На телеканалі UА: ВІННИЦЯ транслюватимуть молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князеві Володимиру на Володимирській гірці.


Трансляції відбудуться за таким розкладом:


UA: ПЕРШИЙ


З 9:00 до 11:30 у Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбудеться божественна літургія з нагоди 1032-ї річниці хрещення Київської Руси-України й Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.


UA: ВІННИЦЯ


З 13:00 до 14:00 глядачі побачать молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князеві Володимиру на Володимирській гірці.


UA: КУЛЬТУРА


О 12:30 покажуть запис одразу двох частин служби: у Свято-Михайлівському кафедральному соборі й біля пам’ятника князю Володимиру. Повтор дивіться о 19:00.


Зазначимо, через карантинні обмеження цьогоріч захід відбудеться без хресної ходи.
Нагадаємо, із кінця березня три загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також усі регіональні телеканали Суспільного мовника транслюють щотижня з п’ятниці по неділю богослужіння й інші обрядові заходи, щоб допомогти задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження не мають змоги відвідувати храми.